Неможливість скандалу у Чернівцях

Михайло Сеничак — головний податківець області нещодавно виступив у програмі «Час змін» на ТВА. Зокрема він повідомив, що місто втрачає від 80 до 110 мільйонів гривень доходу через одну бізнес-групу, яка працює у Чернівцях. А мер Чернівців ігнорує цей факт, і не хоче спілкуватися із Сеничаком на цю тему. Ніхто. Ніхто не відреагував)) ЗМІ мовчать, громадськість абсолютно не стурбована, жодного розголосу)). Якщо б Сеничак сказав би це у себе на кухні, був би той самий результат)) Ніхто навіть не перепитав, що ви там мали на увазі, Михайле Ярославовичу?

Усе це сказав, нагадаю, головний податківець області. Коли у Чернівцях рублять одне дерево, або нездало припаркувалися — усі стають на диби. Головний податківець каже про втрату ста мільйонів — тиша. Хтось мені пояснить у чому справа?

5 коментарів

Святослав Вишинський
А хтось звернув увагу, що міський голова не просто рекламується — а рекламується на бюджетних закупівлях? На освоєнні коштів платників податків, одним словом. Коли він же нещодавно урізав депутатські фонди, аби міські обранці перед виборами «не піарились» на бюджетних коштах.

Останній раз відредаговано
Ірина Карімова
Сергію! Дуже легко пояснити — Сеничак несе такий маразм, що можна лише дивуватися, як він працював на таких посадах.
Святослав Вишинський
Вам не здається, що рівень дискусії між посадовцями і політиками, де обмінюються такими оцінками — не можна вважати прийнятним? Мешканці міста очікують аргументованих пояснень, а не взаємних образ між публічними особами.
Елена Огородова
Когда кто-то припарковался на тротуаре — для черновчан это объективная реальность, которую можно потрогать руками, сфотографировать и которая явно мешает.
А когда выступает кандидат в мэры степень доверия к которому, мягко говоря, не высокая, естественно, он «мочит» конкуренто. И при этом говорит, как по мне, загадками (кто именно не заплатил налоги? почему такой разброс в цифрах плюс-минус 30 миллионов? почему нельзя эти налоги доначислить в бюджет? почему нельзя наказать неплательщика?) Может его спитч тем, кто «теме» и понятен. Но для меня — нет.
Останній раз відредаговано
Святослав Вишинський
Швидше за все, йдеться про якісь форми ринкових зборів — які регулюються місцевою владою. Окремі об'єкти в Чернівцях, як відомо, за різними схемами від цього ухиляються.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте