Буковинський фейк для книги Гіннеса

Два тижні тому чомусь був грайливий настрій. Захотілося щось зробити. І тут відчув, що давно не брав інтерв'ю. Вочевидь тому, зухвало подумав я, що після смерті Махатми Ганді просто нема з ким поговорити. Тим не менш, почав думати над кандидатурою більш-менш гідною. Причому оглядав дописи «ВКурсі». Тут трапився мені на очі коментар Міші Шморгуна, де він цитує Пєлєвіна. І осяяло. Не те щоб я набрав телефон Віктора Олеговича (у мене старий), але інтерв'ю з ним зробив. Це, звісно, було рідкісним успіхом. Пєлєвін інтерв'ю не дає. Хіба що для Чернівці Таймс. Так трудно ж втриматися від спокуси) Прямих перепостів із сторінки ЧТ було 52. Авторських коментарів за допомогою Фейсбук було 190. І серед них, був допис Андрія Макаревича. Як з'ясувалося — спражнього. Власне, це мене чомусь і вразило))) Крім того інтерв'ю потрапило на сайт прихильників Пєлєвіна (пєлєвін.ру). Незважаючи на те, що я майже напряму показав, що це фейк, (а у Фейсбуці десь прямо про це написав, про що жалкую) текст виявився, вочевидь, настільки влучним, що мало хто на це зважив. Власне, Макаревич.

4 коментарі

Михайло Шморгун
… Ценность книги определяетсяне тем, сколько человек ее прочтет. Гениальность «Джоконды» не зависит от того, сколько посетителей пройдет мимо нее за год. У величайших книг мало читателей, потому что их чтение требует усилия. Но именно из этого усилия и рождается эстетический эффект…
Сергій Воронцов
Продолжаем ехидную мысль Шморгуна. Восточная притча: Будда выходит из деревни, рядом с ним его ученики. Они встречают похоронную процессию. Могильщики несут гроб, за ним идет два-три человека. " Как пал мир" — говорит кто-то из учеников( местный житель), — ведь это умер великий просветленный и такое невнимание". " Это не просветленный" — сказал Будда. " Откуда вы знаете" — удивились ученики. «Слишком много людей волокутся за гробом» — ответил Будда. Следующее интервью с ним) Миша, твой комент прочитал внимательно может быть только один я. А интервью чудовищно много людей. Ты велик, Миша)))) Если по Будде.
Останній раз відредаговано
Михайло Шморгун
… Для тебя карма — для меня дхарма, а на самом деле один хрен…
Елена Огородова
Феномен популярности этой публикации, мне кажется, состоит ещё и в том, что Вам удалось отыскать нужную болевую точку у рефлексирующей интеллигенции. Они все (комментирующие) ХОТЕЛИ об этом поговорить и тут Вы им предоставили такой повод. И хотя сразу было ясно, что это фейк, но тема настолько оказалась востребована, что уже никто на это(что это фейк) не обращал внимание.)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте